O nás | e-shop Jplusz.cz

J plus Z: U nás najdete vše pro vaše auta

Naše společnost nabízí širokou nabídku náhradních dílů a příslušenství pro nákladní, užitková i osobní vozidla. Pravidelně sledujeme vývoj trhu a novinky o produktech, abychom vám nabídli ty nejnovější a nejkvalitnější díly pro vaše auta. Naše zaměstnance neustále školíme, aby vám poskytli kvalitní aktuální poradenství a služby.

Naše společnost vznikla v roce 1991 založením obchodní firmy Jaroslav Jeřábek  a vznikem sdružení fyzických osob Jeřábek-Zavřel. Toto sdružení reagovalo na potřeby autodopravců v oblasti střední a jižní Moravy.

Naše zboží najdete v osmi pobočkách

Postupně jsme začali dodávat náhradní díly a příslušenství pro všechny typy vozidel od nákladních až po přípojná vozidla a zařadili jsme se tak mezi největší firmy v oboru v České republice. Neustále rozšiřujeme sortiment a partnerství s tuzemskými i zahraničními výrobci, abychom vám nabídli vše, co pro svá auta potřebujete.

Od roku 2003 fungujeme pod názvem J plus Z s.r.o. a kromě centrální pobočky a skladu v Kuřimi provozujeme pobočky také v Třebíči a v Brně.

J plus Z s.r.o. - centrální pobočka a sklad Kuřim

Pomoc zákazníkovi i e-shop

Komunikace se zákazníky je pro nás klíčová a proto vám rádi se vším poradíme, pomůžeme s výběrem náhradních dílů a vyjdeme vám vstříc ve všech vašich požadavcích.

Velký prostor věnujeme také prodeji přes e-shop, kde si pohodlně objednáte zboží a my vám ho obratem dodáme. Tak, abyste své náhradní díly měli co nejrychleji a nejpohodlněji.

Jsme výhradními dovozci diagnostiky Jaltest

Naše společnost je jediným dovozce diagnostiky pro vozidla Jaltest od španělské společnosti COAJALI v České republice.

Jaletest je číslo jedna mezi diagnostickými nástroji na evropském trhu, vyvíjený společností s více než dvacetiletými zkušenostmi. Jaltest se používá snadno, intuitivně a rychle se s ním připojíte do všech elektronických systémů vozidla, bez ohledu na to, zda jde o automobil, autobus, přívěs, lehké vozidlo nebo speciální a zemědělská vozidla.

Zaškolíme vás a pomůžeme s používáním

Diagnostický nástroj spolu s jeho zařízením (JalTest Link, JalTest Soft, JalTest Info, sada kabelů, Tablet PC, atd.) je jen částí řešení. K tomu nabízíme další doplňkové služby, jako je zákaznický servis, školení a technické a asistenční služby, tak abychom vám práci usnadnili a reagovali na vaše požadavky vždy, když je potřeba. Všechny softwary Jaltest komunikují se  softwary Microsoft Office EXCEL, Libreoffice a především se softwarem winFAS, které naši zaměstnanci denně používají.

Výsledek obrázku pro logo jaltest